PRAWO PRACY, Kraków

Oferujemy nowe szkolenie firmy GALERIA SZKOLEŃ zatytułowane: PRAWO PRACY. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-20.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Dom Polonii. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 295.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu PRAWO PRACY, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy – zachęca GALERIA SZKOLEŃ posiadająca swą siedzibę w mieście Niepołomice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: PRAWO PRACY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *