Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc, Gdańsk

Termin szkolenia zatytułowanego: Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc, jest przewidziany w dniu 2012-11-29. Jesteśmy znani jako Editio s.c. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, obligatoryjne, nieruchomości. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Budynek Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 488.31 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, obligatoryjne, nieruchomości – zachęca Editio s.c. mająca swą siedzibę w mieście Bydgoszcz.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Przekwalifikowanie nieruchomości rolnych w działki budowlane – proces wzrostu wartości nieruchomośc.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *