Negocjacje zakupowe, Łódź

Prezentujemy następne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Negocjacje zakupowe. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-11.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu bądź jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Campanile. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1586.70.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-12-07, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 200 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje zakupowe, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, asertywność, efektywna komunikacja, wywieranie wpływu, negocjacje, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Negocjacje zakupowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *