Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, Katowice

Szkolenie pt. Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Akademia Doskonalenia Kadr. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-11.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Budynek Uniwersytetu Ekonomicznego. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice województwo Śląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 282.90.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Przeciwdziałanie przemocy, procedura „Niebieskiej Karty” – zastosowanie w praktyce według Rozporządz.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *