CZAS PRACY – zasady ewidencjonowania, urlopy i nieobecności z uwzględnieniem zmian., Kraków

Prezentujemy nowe szkolenie firmy Akademia Doskonalenia Kadr pt.: CZAS PRACY – zasady ewidencjonowania, urlopy i nieobecności z uwzględnieniem zmian.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki. Dla tego obiektu położenie zostały wyszczególnione jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu CZAS PRACY – zasady ewidencjonowania, urlopy i nieobecności z uwzględnieniem zmian., przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca siedzibę w mieście Brzeg.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: CZAS PRACY – zasady ewidencjonowania, urlopy i nieobecności z uwzględnieniem zmian..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *