Protokół Dyplomatyczny, WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Protokół Dyplomatyczny, ma przewidziany start w dniu 2013-01-01, zaś koniec 2013-02-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera jako kanału transmisji.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 528.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Protokół Dyplomatyczny, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Protokół Dyplomatyczny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *