Microsoft Outlook, Warszawa

Pragniemy przedstawić Microsoft Outlook. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Administracja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 292.13 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Outlook, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Microsoft Outlook.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *