Protokół Dyplomatyczny, Toruń

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Protokół Dyplomatyczny. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-03-01, zaś koniec 2013-04-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 528.90.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Protokół Dyplomatyczny, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Protokół Dyplomatyczny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *