Microsoft Word Podstawowy, Warszawa

Szkolenie o nazwie Microsoft Word Podstawowy, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-16.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 292.13 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Word Podstawowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Microsoft Word Podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *