Projektowana nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług., Katowice

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. o nazwie: Projektowana nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-14.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź też jej uzyskania.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował BDO Katowice.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 528.90 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Projektowana nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Projektowana nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *