Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS, Katowice

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-17.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował BDO Katowice.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 479.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *