Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS, Katowice

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Eurodirect filia BDO Sp z o.o. zatytułowane: Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-17.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował BDO Katowice.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 479.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Firmowe, kadry i płace, sekretariat, HR, inne – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Program Płatnik – wersja 8.01.001A oraz Platforma Usług Elektronicznych ZUS.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *