Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Katowice

Pragniemy zaprezentować Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-14. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Marketingowe, Firmowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 789.60 PLN.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 6%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Firmowe – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *