Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, Katowice

Szkolenie pt. Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-07.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Firmowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 789.60 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 6%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Firmowe – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Programy lojalnościowe i promocje sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *