Programowanie w VBA dla Excela – podstawy, Łódź

Data szkolenia : Programowanie w VBA dla Excela – podstawy, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-21 i potrwa ono do 2012-11-22. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 450.00 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 10%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Programowanie w VBA dla Excela – podstawy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne – zaprasza Edukey – Szkolenia i marketing posiadająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Programowanie w VBA dla Excela – podstawy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *