Efektywna windykacja należności – od negocjacji do egzekucji, Warszawa

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. pt.: Efektywna windykacja należności – od negocjacji do egzekucji. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, windykacja, prawne.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum Konferencyjne PIAP.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 798.27 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywna windykacja należności – od negocjacji do egzekucji, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, windykacja, prawne – zaprasza Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. mająca swą siedzibę w miejscowości Łodź.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Efektywna windykacja należności – od negocjacji do egzekucji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *