PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY

Chcemy zaoferować PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-27 i potrwa ono do 2012-09-28. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane teleadresowe nie zostały wskazane.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 4900.00.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-09-24 i rabat jest równa według organizatorów 2%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *