PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, Poznań

Oferujemy kolejne szkolenie firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU zatytułowane: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-17 i potrwa ono do 2012-12-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1586.50 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-11-07.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, trenerskie, rozwój osobisty – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *