PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning

Pragniemy zaoferować PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2012-12-31. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 921.50 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-05, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność mająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zawodowe, umiejętności osobiste, trenerskie, kobiet – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PROFESJONALNY TRENER WEWNĘTRZNY – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *