Podręczny sprzet przeciwpożarowy – aspekty prawne i praktyczne, Warszawa

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy Polski Komitet Normalizacyjny zatytułowane: Podręczny sprzet przeciwpożarowy – aspekty prawne i praktyczne. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: BHP, Administracja, ochrona przeciwpożarowa (Ppoż).

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w PKN. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 848.70.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Podręczny sprzet przeciwpożarowy – aspekty prawne i praktyczne, przypisanego do kategorii – BHP, Administracja, ochrona przeciwpożarowa (Ppoż) – zaprasza Polski Komitet Normalizacyjny z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Podręczny sprzet przeciwpożarowy – aspekty prawne i praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *