Profesjonalny Trener Sprzedaży – Warszawa, OŻARÓW MAZOWIECKI

Przebieg szkolenia o nazwie: Profesjonalny Trener Sprzedaży – Warszawa, ma przewidziany początek w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2013-01-06. Jesteśmy znani jako Szkoła : Profesjonalny Trener Sprzedaży SPTS i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, trenerskie, techniki sprzedaży, obsługa klienta, procesy biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia BEST WESTERN HOTEL MAZURKAS & MAZURKAS CONFERENCE CENTRE. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako OŻARÓW MAZOWIECKI woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 2706.00.

Wskazana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-15, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 200 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Trener Sprzedaży – Warszawa, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, trenerskie, techniki sprzedaży, obsługa klienta, procesy biznesowe – zaprasza Szkoła : Profesjonalny Trener Sprzedaży SPTS mająca siedzibę w mieście Wrocław / Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Profesjonalny Trener Sprzedaży – Warszawa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *