Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy w kontekście najnowszych zmian, Warszawa

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy w kontekście najnowszych zmian. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-03-04, zaś koniec 2013-03-05.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1525.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-28 i rabat jest równa według organizatorów 200 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy w kontekście najnowszych zmian, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, celne – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Prawo celne i wewnątrzwspólnotowy obrót towarowy w kontekście najnowszych zmian.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *