Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, Kraków

Termin szkolenia o nazwie: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, jest planowany w dniu 2012-11-09. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 485.10 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 2%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *