Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, Kraków

Chcemy Państwu zaprezentować Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-11-29. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 485.10.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 2%.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *