Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, Gdańsk

Pragniemy zaprezentować Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-15. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 465.30.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Last Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust wynosi według prowadzących 6%.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, zarządzanie, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalny sprzedawca – przedstawiciel handlowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *