Microsoft Excel Średniozaawansowany, Poznań

Szkolenie pt. Microsoft Excel Średniozaawansowany, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2012-11-21 oraz zakończy się 2012-11-22.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 350.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Microsoft Excel Średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Microsoft Excel Średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *