PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, Poznań

Przebieg szkolenia pt.: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-08, zaś koniec 2012-10-09. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1370.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, negocjacje, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: PROFESJONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *