NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA ZAMAWIAJĄCYCH, Warszawa

Termin szkolenia zatytułowanego: NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA ZAMAWIAJĄCYCH, jest planowany w dniu 2012-10-24. Jesteśmy znani jako Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Administracja, Zamówienia publiczne, publiczna, rządowa.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 689.42.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-23.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA ZAMAWIAJĄCYCH, przypisanego do kategorii – Administracja, Zamówienia publiczne, publiczna, rządowa – zachęca Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA ZAMAWIAJĄCYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *