Profesjonalny Manager HR, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Profesjonalny Manager HR, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Perspecta. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-10.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 430.50 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Manager HR, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie – zachęca Perspecta posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Profesjonalny Manager HR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *