Profesjonalny Manager HR, Gdańsk

Pragniemy Państwu przedstawić Profesjonalny Manager HR. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-11-17. Organizatorem jest firma Perspecta, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 430.50.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Manager HR, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie – zaprasza Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Profesjonalny Manager HR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *