Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne., Poznań

Data szkolenia pt.: Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne., jest planowany w dniu 2012-12-19. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zawodowe, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 689.42 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Profesjonalny Kurs Rozliczania Projektów Unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *