Negocjacje w biznesie, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Negocjacje w biznesie, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Akademia Marketingu ATRIUM. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-11-26 i potrwa ono do 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, biznesowe, perswazja, negocjacje, techniki sprzedaży. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Atrium Centrum.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1832.70 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Negocjacje w biznesie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, biznesowe, perswazja, negocjacje, techniki sprzedaży – zachęca Akademia Marketingu ATRIUM mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Negocjacje w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *