Profesjonalne Zarządzanie Zakupami – podejście operacyjne i strategiczne, Gdańsk

Pragniemy zaoferować Profesjonalne Zarządzanie Zakupami – podejście operacyjne i strategiczne. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-06-20 oraz zakończy się 2013-06-21. Organizatorem jest MPM Productivity Management, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalne Zarządzanie Zakupami – podejście operacyjne i strategiczne, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Profesjonalne Zarządzanie Zakupami – podejście operacyjne i strategiczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *