APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, Kraków

Pragniemy przedstawić APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 oraz zakończy się 2012-10-26. Organizatorem jest firma MPM Productivity Management, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Hotel Swing. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zaprasza MPM Productivity Management mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *