Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., WARSZAWA

Przebieg szkolenia o nazwie: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-10, zaś koniec 2012-10-11. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, asertywność, efektywna komunikacja, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1565.79 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, asertywność, efektywna komunikacja, kreatywność – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *