Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów.. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1565.79 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według organizatorów 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Profesjonalne Negocjacje w Praktyce – dwudniowy trening w formie warsztatów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *