Profesjonalna recepcja, Kraków

Szkolenie o nazwie Profesjonalna recepcja, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy ANVIX SP. Z O.O.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Radisson Blu. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 196.80 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalna recepcja, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalna recepcja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *