Negocjacje, Zakopane

Chcemy Państwu zaprezentować Negocjacje. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-20 i potrwa ono do 2012-12-21. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Belvedere.Położenie jest w ofercie określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo jej zdobycia.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 424.35.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Negocjacje, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Negocjacje.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *