Profesjonalna prezentacja PowerPoint i inne materiały informacyjne, Warszawa

Prezentujemy następne szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: Profesjonalna prezentacja PowerPoint i inne materiały informacyjne. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, menedżerskie.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Ibis Warszawa Centrum. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 848.70 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalna prezentacja PowerPoint i inne materiały informacyjne, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, biznesowe, obsługa klienta, negocjacje, menedżerskie – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Profesjonalna prezentacja PowerPoint i inne materiały informacyjne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *