Planowanie i sterowanie produkcją w oparciu o system Just In Time, Kraków

Szkolenie o nazwie Planowanie i sterowanie produkcją w oparciu o system Just In Time, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż nie posiada jednoznacznie określonego początku.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel*** Poleski .Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1709.70.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Planowanie i sterowanie produkcją w oparciu o system Just In Time, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, planowanie, inne, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Planowanie i sterowanie produkcją w oparciu o system Just In Time.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *