Profesjonalna prezentacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, Warszawa

Pragniemy Państwu przedstawić Profesjonalna prezentacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-01-17 oraz zakończy się 2013-01-18. Organizatorem jest HIGH 5 Training Group, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował sale szkoleniowe HIGH5 Training Group.Położenie jest w ofercie określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1586.70.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalna prezentacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, przypisanego do kategorii – Interpersonalne – zaprasza HIGH 5 Training Group posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Profesjonalna prezentacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *