Assessment i Development Center – warsztaty, Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy HIGH 5 Training Group o nazwie: Assessment i Development Center – warsztaty. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-07, zaś koniec 2013-03-08.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Menedżerskie, Zawodowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1709.70 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Assessment i Development Center – warsztaty, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zawodowe – zachęca HIGH 5 Training Group posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Assessment i Development Center – warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *