Profesjonalna obsługa klienta, WARSZAWA

Prezentujemy następne szkolenie firmy Biznes Edukator sp. z o.o. pt.: Profesjonalna obsługa klienta. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-02-27, zaś koniec 2013-02-28.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1190.03.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 25%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalna obsługa klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalna obsługa klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *