Profesjonalna obsługa klienta, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. o nazwie: Profesjonalna obsługa klienta. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-03-12, zaś koniec 2013-03-13.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1190.03.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalna obsługa klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalna obsługa klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *