Profesjonalna obsługa klienta, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. o nazwie: Profesjonalna obsługa klienta. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-03-12, zaś koniec 2013-03-13.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1190.03.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Profesjonalna obsługa klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalna obsługa klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *