PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, Kalisz

Pragniemy Państwu zaoferować PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-31. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy bądź też jej uzyskania.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 693.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 10%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-09-25.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, biurowe, kobiet – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: PROFESJONALNA ASYSTENTKA/SEKRETARKA – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *