Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego, Kraków

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy SEKA S.A. Kraków o nazwie: Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-24.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, BHP, pracodawców i kierowników, stanowiska robotnicze, inżynieryjno-techniczne, zarządzanie zespołem, kadry i płace. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w SEKA S.A.. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 230.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, BHP, pracodawców i kierowników, stanowiska robotnicze, inżynieryjno-techniczne, zarządzanie zespołem, kadry i płace – zachęca SEKA S.A. Kraków z siedzibą w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *