Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, Poznań

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-10-03 oraz zakończy się 2012-10-04.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1156.82 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *