Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, Poznań

Szkolenie zatytułowane Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-03 i potrwa ono do 2012-10-04.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1156.82.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Prawo Zamówień Publicznych w świetle nowelizacji – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *