Prawo zamówień publicznych dla zamawiających, Warszawa

Szkolenie o nazwie Prawo zamówień publicznych dla zamawiających, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy J.G.Training szkolenia specjalistyczne. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-08, zaś koniec 2012-11-09.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1463.70 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawo zamówień publicznych dla zamawiających, przypisanego do kategorii – Prawne – zachęca J.G.Training szkolenia specjalistyczne mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Prawo zamówień publicznych dla zamawiających.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *