Prawo ochrony środowiska a obowiązki przedsiębiorców w świetle nowych i projektowanych aktów prawnyc, Warszawa

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Prawo ochrony środowiska a obowiązki przedsiębiorców w świetle nowych i projektowanych aktów prawnyc, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11. Jesteśmy znani jako J.G.Training szkolenia specjalistyczne i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Ekologiczne.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1463.70 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo ochrony środowiska a obowiązki przedsiębiorców w świetle nowych i projektowanych aktów prawnyc, przypisanego do kategorii – Prawne, Ekologiczne – zachęca J.G.Training szkolenia specjalistyczne mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Prawo ochrony środowiska a obowiązki przedsiębiorców w świetle nowych i projektowanych aktów prawnyc.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *