PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA WYKONAWCÓW I ZAMAWIAJĄCYCH, Kraków

Szkolenie o nazwie PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA WYKONAWCÓW I ZAMAWIAJĄCYCH, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy ORYLION Ewolucja w Biznesie. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-11-26, zaś koniec 2012-11-27.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Prawne, administracji publicznej.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1353.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA WYKONAWCÓW I ZAMAWIAJĄCYCH, przypisanego do kategorii – Prawne, administracji publicznej – zaprasza ORYLION Ewolucja w Biznesie posiadająca siedzibę w mieście Lublin.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH DLA WYKONAWCÓW I ZAMAWIAJĄCYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *